Pochłaniacz OXYLINE OXYPRO X701 A1 Zobacz większe

Pochłaniacz OXYLINE OXYPRO X701 A1 para

OXY-X701A1

25,00 zł netto

30,75 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Pochłaniacz OXYLINE OXYPRO X701 A1 para

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

OXYLINE OXYPRO X701 A1 - Pochłaniacz do ochrony układu oddechowego

Pochłaniacz OXYLINE OXYPRO X701 A1 to produkt spełniający normy EN 14387 dotyczące sprzętu ochrony układu oddechowego. Jest to pochłaniacz wielokrotnego użytku przeznaczony do półmasek i masek dwufiltrowych. Pochłaniacz X701 A1 wyposażony jest w złącze bagnetowe i chroni przed organicznymi parami i gazami o temperaturze wrzenia powyżej 65°C (kolor brązowy) przy stężeniu objętościowym w powietrzu nie przekraczającym 0,1%. Konstrukcja obudowy jest odchylna, co zapewnia lepsze pole widzenia.

Materiały użyte do produkcji pochłaniacza to polipropylen. Wymiary kartonu zbiorczego to 530/245/235 mm, a waga netto jednej sztuki wynosi 81 g. W jednym kartonie zbiorczym znajduje się 30 par filtrów, a waga brutto kartonu to 4,9 kg.

Pochłaniacz X701 A1 posiada oznaczenie typu A1, czyli kolor brązowy, co oznacza, że jest przeznaczony do ochrony przed gazami i parami organicznymi, których temperatura wrzenia przekracza 65°C (np. rozpuszczalniki, węglowodory itp.). Pochłaniacz X701 A1 jest przeznaczony do ochrony przed gazami lub parami o stężeniu objętościowym w powietrzu nie przekraczającym 0,1% (1.000 ppm), a jego pojemność sorpcyjna jest niska.

Instrukcja montażu pochłaniacza OXYLINE OXYPRO X701 A1 jest prosta i wymaga odpowiedniego dobrania elementów oczyszczających do konkretnego zagrożenia. Przed użyciem należy upewnić się, czy produkt nie jest uszkodzony, zanieczyszczony, zniekształcony lub brudny, a także czy jest oryginalnie zapakowany. Filtry należy zamocować zgodnie z instrukcją, a po zakończeniu pracy pochłaniacz należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu wraz z instrukcją, bez podłączonych elementów oczyszczających, w temperaturze od -20°C do +30°C i wilgotności RH<80%. Należy również chronić pochłaniacz przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego.

Pochłaniacze OXYLINE OXYPRO X701 A1 mają termin ważności 5 lat od daty produkcji i są odpowiednio magazynowane oraz oryginalnie zapakowane. Cena dotyczy jednej pary pochłaniaczy.

Cena podana jest ceną za parę

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.