Lekkie Klapki chodaki Lemigo BIO Comfort

25,20 zł netto

31,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Lekkie Klapki chodaki Lemigo BIO Comfort

Rozmiar:36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Klapki typu chodaki wykonane z wysokiej jakości super lekkiego tworzywa EVA co sprawia, że są lżejsze od standardowych klapek z innych materiałów. Elastyczne,  bardzo wygodne. Palce kryte, łatwe w zakładaniu.... Więcej...

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Wysokiej jakości klapki chodaki marki LEMIGO model Bio Comfort

Chodaki LEMIGO Bio Comfort, lekkie i wygodne klapki typu chodaki wykonane z super lekkiego tworzywa EVA. Buty charakteryzują się dużą elastycznością, miękkością i lekkością, co zapewnia wygodę użytkowania.

Chodaki posiadają antypoślizgową podeszwę, która zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas chodzenia. Materiał EVA, z którego wykonane są buty, jest również wodoszczelny i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Chodaki są łatwe do utrzymania w czystości, co sprawia, że są idealne dla osób, które lubią buty, które nie wymagają dużo czasu na konserwację. Palce są kryte, a chodaki są łatwe w zakładaniu.

Klapki są w kolorze zielonym, a ich waga wynosi średnio 250g. Chodaki LEMIGO Bio Comfort to produkt Polski, wykonany z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długotrwałe użytkowanie i komfort noszenia.

Charakterystyka klapek i walory użytkowe:

  • wykonane z super lekkiego tworzywa EVA para waży średnio 250g
  • EVA to lekka chropowata pianka  z pęcherzykami powietrza, posiadająca szereg właściwości sprawiających, że buty z EVA są nieporównywalnie lepsze od innych
  • mocne
  • elastyczne
  • wodoszczelne
  • antypoślizgowa podeszwa
  • komfortowe w użytkowaniu
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • kolor zielony

EVA

Ethylene Vinyl Acetate – materiał składający się w ok.82% z polietylenu i 18% z octanu winylu, po dodaniu odpowiednich środków spieniających, kikerów oraz barwników, staje się super lekkim tworzywem, które doskonale się sprawdza się w produkcji obuwia klapkowego, wodoodpornych elementów technicznych oraz folii izolacyjnych. Technologia produkcji wyrobów z EVA jest jedną z trudniejszych technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych. Sam granulat modyfikowany jest najnowocześniejszymi środkami spieniającymi. Główne zalety materiału EVA to przede wszystkim lekkość przy zadowalającej ścieralności, całkowitej wodoodporności, a także łatwość wybarwiania, spowodowały że materiał ten znalazł doskonałe zastosowanie w produkcji obuwia. Poza tym posiada on doskonałą izolację od zimna, dzięki czemu doskonale sprawdza się w ekstremalnie niskich temperaturach. Buty z materiału EVA mają również możliwość posiadania podnoska I wkładki antyprzebiciowej.

RozmiarDługość wkładki
4729,5 cm
4629,5 cm
4529,0 cm
4428,5 cm
4328,0 cm
4227,0 cm
4126,5 cm
4025,5 cm
3925,0 cm
3824,5 cm
3724,0 cm
3623,0 cm

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.