Lista produktów producenta: DuPont

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Ludzie są najważniejszym zasobem firmy. Chroń to, co najcenniejsze za pomocą środków ochrony indywidualnej.

Wykonywanie niebezpiecznego zawodu wiąże się z wysokim ryzykiem.

Osoby pracujące w warunkach zagrażających życiu lub zdrowiu, m.in. personel wojskowy w strefach konfliktu, strażacy ratujący życie, pracownicy narażeni na działanie substancji chemicznych bądź ognia, polegają na innowacyjnych rozwiązaniach firmy DuPont w dziedzinie środków ochrony indywidualnej.

Świat szybko się zmienia. W miarę uprzemysławiania się kolejnych krajów rośnie zapotrzebowanie na środki ochrony indywidualnej. Od służb ratowniczych i funkcjonariuszy policji po techników laboratoryjnych lub pracowników branży produkcyjnej i budowlanej, firma DuPont oferuje rozwiązania oparte na nauce, które zaspokajają potrzeby w zakresie ochrony.

Zdajemy sobie sprawę, że ludzie wykonujący prace trudne i niebezpieczne muszą być odpowiednio zabezpieczeni. Z zaangażowaniem dostarczamy rozwiązania, które pomagają zapewnić im ochronę przed zagrożeniami w miejscu pracy. Nasze produkty cieszą się zaufaniem klientów: włókno DuPont™ Kevlar® przeznaczone do ochrony przed przecięciem i ścieraniem oraz do produkcji osłon balistycznych, włókno DuPont™ Nomex® do ochrony przed działaniem płomienia, wysokiej temperatury i termicznymi skutkami wystąpienia łuku elektrycznego oraz  kombinezony DuPont™ Tyvek® i DuPont™ Tychem® do ochrony przed cząstkami stałymi, substancjami chemicznymi i zagrożeniami biologicznymi.  

Dzięki współpracy z klientami i środowiskiem naukowym, opracowujemy i oferujemy nowoczesne rozwiązania w dziedzinie środków ochrony indywidualnej, które pomagają zapewnić pracownikom bezpieczeństwo a zarazem zmieniają i ulepszają świat.

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.