Wszystkie kategorie

Filtrowanie

Rękawice wzmacniane skórą skórzane i spawalnicze skóraZnaleziono 87 produkty(ów).

Pokazuje 1 - 30 z 87 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 87 elementów

Skórzane rękawice robocze to rodzaj rękawic, które są wykonane z grubej, wytrzymałej skóry, takiej jak skóra bydlęca lub kozia. Są one przeznaczone do ochrony dłoni przed urazami mechanicznymi i chemicznymi podczas pracy w różnych branżach, takich jak budownictwo, przemysł, transport itp. Skórzane rękawice robocze są bardzo wytrzymałe i odporne na przebicie, a także dobrze chronią przed otarciami i odparzeniami skóry. Są również dość elastyczne, co umożliwia swobodę ruchów podczas pracy. Jednak mogą być cięższe i mniej oddychające niż inne rodzaje rękawic roboczych, więc mogą być mniej komfortowe w cieplejszych warunkach. Ważne jest, aby dobrać odpowiedni rozmiar skórzanych rękawic ochronnych, tak aby zapewnić dobre dopasowanie i swobodę ruchów, a także aby zapewnić skuteczną ochronę dłoni.

Rękawice wzmacniane skórą – najlepsze dla spawaczy

Przy wysokich temperaturach oraz potencjalnym ryzyku utraty zdrowia, w przemyśle wykorzystującym spawalnictwo konieczne jest postawienie na odpowiednie rozwiązania. Rękawice wzmacniane skórą z całą pewnością do nich należą. Bez wątpienia można stwierdzić, że ich stale rosnąca popularność nie jest dziełem przypadku. Doceniają je specjaliści nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach w Europie i na świecie. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że gwarantują one bezpieczeństwo. Rękawice wzmacniane skórą za każdym razem przed wypuszczeniem do użytku zostają poddane szeregowi testów, dzięki którym w przyszłości będziemy mogli uniknąć przykrych sytuacji związanych z utratą zdrowia. Oprócz wykorzystania najwyższej jakości materiałów, warto również wspomnieć o niezwykle istotnej kwestii w postaci wydłużonych mankietów, sięgających praktycznie aż do łokcia. W ten sposób nie tylko zabezpieczamy łokieć, ale również przedramię.

Rękawice wzmocnione skórą – przed czym chronią?

W pracy spawacza znajdziemy wiele potencjalnych zagrożeń dla zdrowia, a w skrajnych przypadkach nawet dla życia pracowników zakładu produkcyjnego. Wspominaliśmy już, że rękawice wzmocnione skórą muszą radzić sobie nie tylko z wysoką temperaturą, ale również płomieniami. Warto także zaznaczyć, że w trakcie całego procesu wydzielane jest także promieniowanie UV, szkodliwe dla naszej skóry. Rękawice wzmocnione skórą bez najmniejszego problemu dadzą sobie z tym radę. Nasi pracownicy nie będą musieli się martwić o wszelkiego rodzaju obtarcia oraz skaleczenia, które w przypadku bezpośredniego kontaktu z metalami i brakiem odzieży ochronnej są przykrą codziennością. Aby móc cieszyć się nimi przez dłuższy czas, przeszły one szereg testów pod kątem ścierania oraz rozdarć, dzięki czemu tego typu inwestycja posłuży nam zdecydowanie lepiej, niż w przypadku niższej jakości produktów.

Rękawiczki wzmocnione skórą w różnych wariantach

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że przy szeregu zatrudnionych pracowników nie znajdziemy jednego modelu z takimi samymi wymiarami. Każdy z nas jest inny, podobnie rzecz ma się przy zawodzie spawacza. Z tego powodu w naszym sklepie internetowym znajdziecie rękawiczki wzmocnione skórą w różnych rozmiarach, które z pewnością nadadzą się dla każdego z naszych pracowników. Warto także wspomnieć o różnych wariantach kolorystycznych. Dla niektórych może być to mniej znaczący detal, jednak nasi klienci również zwracają uwagę i na ten aspekt.

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.