Fartuchy ochronne

Fartuchy

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Fartuch ochronny – bardzo dobra jakość i wysoki komfort użytkowania

Fartuch ochronny jest niezbędny wszędzie tam, gdzie występuje możliwość ubrudzenia lub zniszczenia odzieży ciężko spierającymi się substancjami. Warto zainwestować w taki produkt, ponieważ skutecznie ochroni nie tylko ciało, ale również ubranie przed olejami, tłustymi plamami oraz różnego rodzaju odpryskami. Nasze fartuchy pochodzą od sprawdzonych dostawców jak np. PORTWEST, którzy mają produkty wysokiej jakości. Użyty materiał przez bardzo długi czas zachowuje swoją pierwotną strukturę i kolor. Dodatkowo produkty wykonane są z dbałością o detale i elementy, które ułatwiają pracę, takie jak duża liczba kieszeni, krój niekrępujący ruchów lub wzmocnione szwy w newralgicznych miejscach. Wszystkie te cechy powodują, że proponowane przez nas produkty to pewny i bezpieczny wybór. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą fartuchów już teraz.

Fartuchy ochronne – różne rozmiary

Na etapie składania zamówienia możesz wybrać rozmiar danego produktu. W zależności od modelu fartuchy ochronne dostępne są w pełnej rozmiarówce, czyli od S do 3 XL. Aby ułatwić Ci wybór odpowiedniego rozmiaru, w opisie produktu podajemy wymiary, którymi należy się kierować. To zagwarantuje, że otrzymasz produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami. Niektóre modele mają uniwersalny rozmiar, co nie wpływa w żaden sposób na komfort i jakość użytkowania takiego produktu. Kroje niektórych fartuchów ochronnych są bardzo uniwersalne, dlatego mogą ich używać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Ochronne fartuchy – praktyczne i dopasowane do wymagań

Zależy nam na dostarczaniu maksymalnie funkcjonalnych rozwiązań, dlatego ochronne fartuchy w naszej ofercie dostosowane są do zawodu, w którym będą wykorzystywane. Specyfika danego modelu, kształt i użyty materiał ma ogromny związek z tym, w jakich warunkach taki produkt będzie używany. Na przykład fartuch spawalniczy dla zapewnienia jeszcze większej ochrony użytkownikowi podczas pracy został wyprodukowany ze skóry bydlęcej. Wszystkie fartuchy mają również certyfikaty, które potwierdzają ich zgodność z europejskimi normami bezpieczeństwa.

Fartuch ochronny – zastosowanie

Nasze produkty sprawdzą się w gastronomii, przemyśle motoryzacyjnym, farmaceutycznym, przemysłowym i ogrodniczym. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest dodatkowa warstwa ochronna, która zabezpieczy ciało i ubranie przed zabrudzeniem, warto założyć fartuch ochronny. Zadbaj o wysoki komfort pracy razem z naszymi fartuchami.

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.