Znaki bezpieczeństwa

Znajdziesz tutaj szeroki wybór wysokiej jakości tablic informacyjnych i ostrzegawczych, które pomogą utrzymać bezpieczeństwo w Twoim miejscu pracy, domu lub publicznym otoczeniu. Nasze tablice

Znajdziesz tutaj szeroki wybór wysokiej jakości tablic informacyjnych i ostrzegawczych, które pomogą utrzymać bezpieczeństwo w Twoim miejscu pracy, domu lub publicznym otoczeniu. Nasze tablice są wykonane z trwałych materiałów i wyposażone w czytelną grafikę, aby efektywnie przekazywać istotne informacje. Zapewnij sobie i innym bezpieczeństwo.

Więcej... Mniej...
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Tablice bezpieczeństwa to specjalne tabliczki, które są umieszczane w różnych miejscach, aby informować o zagrożeniach i zasadach bezpieczeństwa. Tablice te są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, a ich treść jest czytelna i łatwa do zrozumienia.

Tablice bezpieczeństwa są przeznaczone do informowania o różnych zagrożeniach, takich jak niebezpieczne substancje chemiczne, niebezpieczne obszary lub urządzenia, a także o zasadach bezpieczeństwa, takich jak noszenie odpowiedniego ubrania ochronnego czy stosowanie się do oznakowań i instrukcji.

Tablice bezpieczeństwa są ważnym elementem systemu bezpieczeństwa w różnych branż

Zdecydowanie lepiej jest, odpowiednio oznakować nasz zakład, zanim dojdzie do wypadku. Odpowiednie oznakowanie jest niezbędnym elementem dla zachowania bezpieczeństwa na terenie budynków. W placówkach ogólnodostępnych publicznie a także w  zakładach pracy, odpowiednie oznakowanie jest obowiązkiem. Umieszczając odpowiednie informacje bezpieczeństwa w naszej placówce, zmniejszamy ryzyko wystąpienia wypadku, jednocześnie konsekwencje wynikające z zaistniałego wypadku.

W przypadku wątpliwości, do znaków BHP w naszym zakładzie, warto zlecić przeprowadzenie audytu firmie BHP, która sprawdzi za nas jakich dokładnie potrzebujemy oznaczeń na naszym terenie. Oszczędzi nam to nerwów oraz potencjalnych kar nałożonych przez inspekcje pracy za niewłaściwe oznakowanie placówki. 

Znaki bezpieczeństwa dzielimy na:

  • Znaki zakazu
  • Znaki nakazu
  • Znaki ostrzegawcze

oraz 

  • znaki ewakuacyjne 
  • znaki PPOŻ

W ofercie oznaczenia informujące o drodze ewakuacji, miejscach zamieszczenia gaśnic i sprzętu ppoż, zasadach BHP na terenie zakładu pracy, nakazujące korzystania z określonych środków ochrony, informujące jak udzielić pomocy poszkodowanym w wypadku.

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.