Rękawice wampirki

Czyhają na Twoją krew 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

rękawiczki wampirki

Rękawiczki wampirki

Mało które rękawice ochronne robocze cieszą się taką popularnością jak wampirki. Ciężko bowiem, trafić na rynku lepsze rękawice ochronne poniżej złotówki niż wampirki. Wampirki to robocze rękawice powlekanę gumą, wykonane z dzianiny bawełnianej, powlekane lateksem. Określane również jako rękawice ogrodnicze lub rękawice uniwersalne. Cena i właściwości tych rękawic roboczych, sprawia że często możemy je spotkać w zakładach pracy, ale także w prywatnych warsztatach, gospodarstwach czy ogrodach. Dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu, warto mieć zawsze w pogotowiu paczkę wapirek w aucie, warsztacie, kotłowni czy na działce. Nieocenione rozwiązanie w sytuacjach kiedy musisz wymienić koło w aucie, posegregować śmieci czy przynieść drewno na piątkowe ognisko z kumplami na działce. Postaw na nasz sklep i zamów sobie nowiutką parę rękawic. Na pewno Ci się przydadzą! Przeglądaj ofertę naszego sklepu i zamawiaj produkty już teraz!

rekawice wampirki producent

Rękawice wampirki hurt

Dużo firm zaopatruje swoich pracowników w rękawice powlekane gumą. Jest to korzystne rozwiązanie, zwłaszcza gdy rękawice "lubią się często gubić" lub szybko ulegają zabrudzeniu. Rękawice ochronne gumowe to także doskonałe rozwiązanie w gospodarstwach domowych. Niska cena rękawic, pozwala tanie uzupełnienie stanów. Hurtowe zakupy, sprzyjają dużo niższej cenie, co pozwala na dodatkowe oszczędności. Warto rozważyć zakup całego opakowania zbiorczego. Zbiorczo rękawice najczęściej pakowane są w workach. Warto rozwarzyć zakup pakietu rekawice wampirki 600 par i mieć spokój z rękawicami przez dłuższy czas. Dostosuj ilość par do swoich potrzeb! Wybierz także odpowiedni rozmiar. Wybierz nasze rękawice powlekane gumą i zakończone ściągaczem przeznaczone do ciężkiej pracy. Przeglądaj asortyment naszego sklepu już dziś. Sprawdź naszą ofertę i postaw na wygodę podczas ciężkiej pracy! Sprawdź co mamy dostępne!

Skąd wzięła się nazwa rękawic wampirek? 

Mało kto wie, ale popularna nazwa wampirki wzięła się od  czerwonego koloru rękawic, które są powlekane gumą. Pierwsze importy rękawic do Polski, były w tym właśnie kolorze. Pierwotnie rękawice nie miały nazwy własnej, więc na potrzeby dystrybucji rękawic na Polskę, potrzebna była charakterystyczna nazwa. Czerwony kolor może kojarzyć się z krwią spożywaną  przez wampiry. Nasunął się pomysł aby tak właśnie nazwać ten model rękawic. Dopiero po kliku udanych importach wampirków, zdecydowano się na zaoferowanie ich w innych kolorach takich niebieski, zielony czy pomarańczowy. Poza kolorem, istotną kwestią jest metoda pozyskiwania lateksu do produkcji wampirków. Lateks naturalny uzyskuje się poprzez nacinanie roślin kauczukodajnych i obróbkę soku mlecznego. Jest to dosyć powolny proces podczas którego lateks powoli sączy się z  nacinanej rośliny niczym krew uchodząca z ofiary wampira. Nasza firma aktywnie uczestniczyła w wprowadzaniu wampirek na nasz rynek. Dzięki temu możemy Wam przedstawić te ciekawostki z pierwszej ręki. Postaw na nasze rękawice ochronne zakończone ściągaczem przeznaczone do ciężkiej pracy dostępne w naszym asortymencie. Wybierz ilość par, odpowiedni rozmiar oraz model rękawic. Na pewno się nie zawiedziesz.

skad sie wziela nazwa rekawic wampirki

Rękawice wampirki  charakterystyka

Jedną z największych zalet tego modelu rękawic jest ich niska cena, przy jednoczesnej bardzo dobrej jakości produktu. Wampirki rękawice to rozwiązanie, które będzie trwałe i zapewni dobrą ochronę dla Twoich rąk. Materiał, z którego są wykonane, jest miękki i pozwala czuć się w nich komfortowo i swobodnie. Bez problemu wykonywasz wszystkie niezbędne obowiązki, ponieważ rękawice nie krępują ruchów i są bardzo elastyczne. Dzięki kolorowej powłoce umieszczonej na wewnętrznej stronie wszystkie narzędzia będzie można lepiej i łatwiej utrzymać w dłoni. Zwróć uwagę na swoją wygodę! Przy zamawianiu produktu warto zwrócić uwagę na rozmiar rękawic i dobrać ten odpowiedni do rąk użytkownika. Nasz sklep to specjalista w dziedzinie sprzętu ochronnego. U nas dostaniesz to, co najlepsze! Sprawdź, co mamy dostępne na naszej stronie.

Rękawice wampirki  optymalna ochrona podczas pracy

Nasze rękawice ochronne zadbają o Twoje ręce podczas pracy. Dłonie nie zostaną dzięki nim zadrapane, uszkodzone, skaleczone, czy brudne. Niezależnie od tego, jakie zadanie będziesz wykonywał, ten artykuł zapewni podstawową ochronę w sytuacjach o minimalnym zagrożeniu dla rąk. Materiał, z którego wykonane są rękawice wampirki, zapewni wysoki komfort użytkowania oraz odporność na ścieranie. Warto zdecydować się na zakup takiego środka ochrony indywidualnej i zadać o swoje dłonie. Postaw na nasz sklep już dziś!

Wampirki rękawice

Biorąc pod uwagę charakterystykę tego produktu, ma on szerokie zastosowanie w wielu branżach zawodowych oraz sytuacjach w związanych z codziennymi, domowymi obowiązkami. Świetnie sprawdzą się one także w gospodarstwach domowych! Wampirki rękawice sprawdzą się w mechanice, transporcie, budownictwie, rolnictwie, czy produkcji. Jeśli chodzi o sferę domową, to będą doskonałym rozwiązaniem do prac ogrodowych, czy konserwacyjnych. Dobrze, aby w zasięgu ręki zawsze było kilka par takich rękawic, ponieważ mogą się przydać w każdej chwili. Nie czekaj i kup je już teraz! Postaw na nasz sklep, a z całą pewnością nie będziesz tego żałował. W Romex Bhp stawiamy na dobro naszych klientów. Dzięki naszym prouktom zadbasz o swoje bezpieczeństwo w trakcie wykonywania przeróżnych prac.

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.