Wszystkie kategorie

Rękawice wampirkiZnaleziono 7 produkty(ów).

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

rękawiczki wampirkiRękawiczki wampirki

Mało które rękawice robocze cieszą się taką popularnością jak wampirki. Ciężko bowiem, trafić na rynku lepsze rękawice poniżej złotówki niż wampirki. Wampirki to robocze rękawice wykonane z dzianiny bawełnianej, powlekane lateksem. Określane również jako rękawice ogrodnicze lub rękawice uniwersalne. Odpowiedni splot mieszanki bawełniano-poliestrowej zapewnia dobrą wentylację i odprowadzanie wilgoci w czasie pracy w cieplejszych warunkach. Zakończone przy nadgarstku ściągaczem, chronią przed zsunięciem się z  dłoni i przedostawaniem się zanieczyszczeń do wewnątrz. Część chwytna powlekana jest warstwą lateksu co chroni przed minimalnymi zagrożeniami a także obtarciom dłoni. Dzisiaj wampirki cieszą się ogromna popularnością. Cena i  właściwości tych rękawic roboczych, sprawia że często możemy je spotkać w zakładach pracy, ale także w prywatnych warsztatach, gospodarstwach czy ogrodach. Dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu, warto mieć zawsze w  pogotowiu paczkę wapirek w aucie, warsztacie, kotłowni czy na działce. Nieocenione rozwiązanie w sytuacjach kiedy musisz wymienić koło w aucie, posegregować śmieci czy przynieść drewno na piątkowe ognisko z kumplami na działce. 

rekawice wampirki producent

Rękawice wampirki hurt

Dużo firm zaopatruje swoich pracowników w rękawice wampirki. Jest to korzystne rozwiązanie, zwłaszcza gdy rękawice "lubią się często gubić" lub szybko ulegają zabrudzeniu. Niska cena rękawic, pozwala tanie uzupełnienie stanów. Hurtowe zakupy, sprzyjają dużo niższej cenie, co pozwala na dodatkowe oszczędności. Warto rozważyć zakup całego opakowania zbiorczego. Zbiorczo rękawice najczęściej pakowane są w workach. Warto rozwarzyć zakup pakietu rekawice wampirki 600 par i mieć spokój z rękawicami przez dłuższy czas. W zależności od zapotrzebowania, można też wybrać mniejsze opakowania zbiorcze takie jak 300 par 100 par lub 10 par

Skąd się wzięła nazwa rękawic wampirki ? 

Mało kto wie, ale popularna nazwa wampirki wzięła się od  czerwonego koloru rękawic. Pierwsze importy rękawic do Polski, były w tym właśnie kolorze. Pierwotnie rękawice nie miały nazwy własnej, więc na potrzeby dystrybucji rękawic na Polskę, potrzebna była charakterystyczna nazwa. Czerwony kolor może kojarzyć się z krwią spożywaną  przez wampiry. Nasunął się pomysł aby tak właśnie nazwać ten model rękawic. Dopiero po kliku udanych importach wampirków, zdecydowano się na zaoferowanie ich w innych kolorach takich niebieski, zielony czy pomarańczowy. Poza kolorem, istotną kwestią jest metoda pozyskiwania lateksu do produkcji wampirków. Lateks naturalny uzyskuje się poprzez nacinanie roślin kauczukodajnych i obróbkę soku mlecznego. Jest to dosyć powolny proces podczas którego lateks powoli sączy się z  nacinanej rośliny niczym krew uchodząca z ofiary wampira. U nas w kraju, podobnie pozyskuje się sok z brzozy czy żywicę z  drzew iglastych. Z dodatkowych ciekawostek można wspomnieć, że pierwsze produkcje wampirków miały miejsce Malezji, Indonezji ale były dosyć kosztowne, dlatego do konkurowania stanęły takie kraje jak Korea, Wietnam a nawet Polska ! Obecnie największym producentem wampirków są Chiny które eksportują zwłaszcza najtańsze modele wampirków. 

Nasza firma aktywnie uczestniczyła w wprowadzaniu wampirków na nasz rynek. Dzięki temu możemy Wam przedstawić tę ciekawostki z pierwszej ręki. 

skad sie wziela nazwa rekawic wampirki

Rękawice wampirki  charakterystyka

Rękawice wampirki można zaliczyć do najbardziej popularnych wśród produktów chroniących dłonie. Oczywiście nie mogło zabraknąć ich w naszym sklepie, dlatego dajemy Ci możliwość zakupu właśnie takiego asortymentu. Nazwa produktu związana jest ze skojarzeniem odnośnie do wyglądu. Cechą charakterystyczną rękawic wampirek jest powleczenie ich wewnętrznej strony gumą, najczęściej w kolorze czerwonym. Natomiast w naszej ofercie znajdują się również rękawice z powłoką w kolorze zielonym lub niebieskim. Pozostała część rękawicy wykonana jest z połączenia bawełny i poliestru, a zakończenie ściągaczem, gwarantuje odpowiednie dopasowanie i zabezpiecza produkt przed przemieszczaniem się. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą tych rękawic.

Wampirki rękawice  poznaj ich zalety

Jedną z największych zalet tego modelu rękawic jest ich niska cena, przy jednoczesnej bardzo dobrej jakości produktu. Wampirki rękawice to rozwiązanie, które będzie trwałe i zapewni dobrą ochronę dla Twoich rąk. Materiał, z którego są wykonane, jest miękki i pozwala czuć się w nich komfortowo i swobodnie. Bez problemu wykonywasz wszystkie niezbędne obowiązki, ponieważ rękawice nie krępują ruchów i są bardzo elastyczne. Dzięki kolorowej powłoce umieszczonej na wewnętrznej stronie wszystkie narzędzia będzie można lepiej i łatwiej utrzymać w dłoni. Przy zamawianiu produktu warto zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego rozmiaru.

Rękawice wampirki  optymalna ochrona podczas pracy

Rękawice wampirki zadbają o Twoje ręce podczas pracy. Dłonie nie zostaną dzięki nim zadrapane, uszkodzone, skaleczone, czy brudne. Niezależnie od tego, jakie zadanie będziesz wykonywał, ten produkt zapewni podstawową ochronę w sytuacjach o minimalnym zagrożeniu dla rąk. Materiał, z którego wykonane są rękawice wampirki, zapewni wysoki komfort użytkowania oraz odporność na ścieranie. Warto zdecydować się na zakup takiego środka ochrony indywidualnej i zadać o swoje dłonie.

Wampirki rękawice  zastosowanie

Biorąc pod uwagę charakterystykę tego produktu, ma on szerokie zastosowanie w wielu branżach zawodowych oraz sytuacjach w związanych z codziennymi, domowymi obowiązkami. Wampirki rękawice sprawdzą się w mechanice, transporcie, budownictwie, rolnictwie, czy produkcji. Jeśli chodzi o sferę domową, to będą doskonałym rozwiązaniem do prac ogrodowych, czy konserwacyjnych. Dobrze, aby w zasięgu ręki zawsze było kilka par takich rękawic, ponieważ mogą się przydać w każdej chwili. Nie czekaj i kup je już teraz!

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.