Lista produktów producenta: CXS

Wiodący czeski importer odzieży roboczej CXS.

Pokazuje 1 - 30 z 157 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 157 elementów

cxs-safetyCXS Producent

CANIS Safety a.s. - jest wiodącym importerem oraz producentem i dystrybutorem sprzętu ochrony osobistej , narzędzi zapewniających bezpieczeństwo oraz higienę pracy.

Firma została założona w 1993 roku, przez braci Jaromir i Jiri Ratajovými. W 2003 roku została przekształcona w spółkę akcyjną. Obecnie zatrudnia ponad 700 pracowników, w tym 30 osób niepełnosprawnych. 

Strategia sprzedaży producenta CXS skupia się na sprzedaży hurtowej i detalicznej. Canis posiada sieć sklepów handlowych na terenie całej Republiki Czeskiej, Słowacji. Sprawną sprzedaż hurtową, zapewnia wysyłka towarów bezpośrednio z centralnej logistyki w Petřvaldzie o powierzchni magazynowej 22 000 m². W ostatnim czasie , dla  skrócenia terminów dostaw i sprawnej obsługi zamówień, wysyłka towarów do klientów z Czech, Słowacji i Polski realizowana jest bezpośrednio z magazynu centralnego.

Głównym celem marki CXS, jest zapewnienie Tobie szerokiego asortymentu, kompleksowych usług, profesjonalnego podejścia, a zwłaszcza wprowadzenie na rynek wyrobów najwyższej jakości w korzystnych cenach.

W oferowanej gamie produktów znajduje się odzież, ubrania robocze, buty ochronne, rękawice, sprzęt do prac na wysokości oraz ochrony oczu, uszu i głowy. Przedsiębiorstwo zajmuje się bezpośrednim importem z krajów azjatyckich, jak również produkcją własną ubrań roboczych.

Zakład produkcyjny posiada certyfikaty, potwierdzające wdrożenie systemu jakości zgodnie z normą DIN EN ISO 9001: 2008. 

buty robocze cxs

Buty robocze cxs

Oferowane obuwie łączy jakość i niebagatelny wygląd z atrakcyjną ceną. W ofercie znajdziesz każde buty jakie potrzebujesz do pracy. Półbuty, trzewiki, sandały o różnych wzorach i właściwościach na każdą porę roku. Buty zaprojektowane do rozmaitych wyzwań jakie występują  w pracy. Sprawdzą się wśród mężczyzn jak i pań. Gwarancja bezpieczeństwa dzięki odpowiednim poziomom bezpieczeństwa: O1, O2, S1, S1P, S2, S3, S4, ESD. 

Buty CXS podzielone są na kolekcje takie jak:  Safety steel, Universe, Land, Rock, Dog, Road, Winter, Prestige, Michelin, Giasco, Work, Stone, Island, Texline, Profit.

cxs spodnie

Spodnie robocze cxs

Tuż obok obuwia, kluczową rolę w  czasie pracy odgrywają dobre spodnie robocze. Marka CXS doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego Canis oferuje szeroką gamę innowacyjnych spodni roboczych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Canis tworzy spodnie zaprojektowane w oparciu o charakterystykę danych zawodów. Odpowiedni krój oraz wykorzystane materiały do wytworzenia spodni roboczych, gwarantują odpowiednie dopasowanie do sylwetki, wytrzymałość i prostotę w  utrzymaniu. Dlatego spodnie CXS znajdą swoich zwolenników wśród mężczyzn i kobiet, a nawet dzieci ! Bez problemu znajdziesz tu spodnie na poszczególne pory roku i warunki na dworze. Przekonaj się do komfortu, bezpieczeństwa i niecodziennego wyglądu spodni roboczych CXS.

Dużą popularnością cieszą się serie konfekcji takie jak:  Naos, Sirius, Orion, Phoenix, Klasik, Benson, Stretch, Luxy, Luxy Bright, Venator

Asortyment CXS

Oferta firmy Canis, to nie tylko podstawowa odzież robocza. To także niezbędne akcesoria dbające o nasze bezpieczeństwo i komfort w czasie pracy. W katalogu spotkać możemy

  • Ochronę dróg oddechowych jako SPIRO we wszystkich klasach
  • Sprzęt do pracy na wysokościach
  • Rękawice robocze wykonane z rozmaitych materiałów, aby dopasować się do określonych zadań
  • Ochronę głowy
  • Ochronę oczu i twarzy
  • Ochronniki słuchu
  • Środki czystości
  • Pozostałe akcesoria takie jak ręczniki chłodzące, nakolanniki czy apteczki
  • Bielizna termoaktywna

cxs-ubranie-roboczeCXS ubranie w czasie wolnym

Firma Canis, specjalizuje się nie tylko w zakresie odzieży roboczej czy odzieży zawodowej. Dzięki sukcesowi wynikającemu z produkcji odzieży ochronnej, CXS postanowił skupić się równocześnie na odzieży przeznaczonej na czas wolny. Dzięki temu, w ofercie znajdziesz odzież i obuwie którymi możesz cieszyć się po pracy, na wakacjach czy w  czasie treningu. Lekkość, wygoda i odpowiednie dopasowanie ubrań CXS, cieszy się rosnącym gronem zwolenników. Przekonaj się o mocnych stronach  odzieży takich jak wygląd, wytrzymałość czy korzystna cena.

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.