Lista produktów producenta: Reis

Firma Raw-Pol jest polskim podmiotem gospodarczym oferującym Środki Ochrony Pracy od 1995 roku. Systematycznie rozwijany asortyment umożliwia kompleksowe wyposażenie stanowisk pracy we wszystkie niezbędne artykuły BHP.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

rawpol stefanów

Firma Raw Pol przyjęła jako swoje motto "Wszystko do bezpiecznej pracy" z pełnym przekonaniem. Długoletnia ekspansja w zakresie oferowanego asortymentu pozwala nam zaspokajać potrzeby klientów praktycznie w każdej branży. Jeśli poszukujesz konkretnych produktów, trafiłeś we właściwe miejsce. W Raw Pol znajdziesz wszystko, co niezbędne do pracy – od podstawowych artykułów, takich jak rękawice robocze, buty ochronne czy odzież robocza, aż po specjalistyczne wyposażenie, np. akcesoria do pracy na wysokości czy sprzęt do obsługi niebezpiecznych substancji. Nasza oferta obejmuje wiele własnych marek, takich jak Dragon, Ogrifox, L. Hollman czy REIS, które stale rozwijamy i dopasowujemy do zmieniających się potrzeb klientów. Oprócz naszych marek oferujemy także produkty dziesiątek renomowanych światowych i krajowych producentów, m.in. 3M, Dupont, Honeywell, PPO, Pros, Lemigo i wielu innych.

Zaufanie ponad 10 000 dystrybutorów jest dla nas najlepszym dowodem na wysoką jakość obsługi i oferowanego asortymentu, co sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym. Dzięki nowoczesnym magazynom o łącznej powierzchni ponad 25 000 m2, większość produktów jest dostępna "od ręki", co znacząco skraca czas realizacji zamówienia. W naszej misji stale dążymy do poprawy jakości naszych produktów poprzez badania i certyfikację naszych działań. Stawiamy także na innowacyjność, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i jeszcze więcej.

Raw Pol jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie środków ochrony osobistej w Polsce oraz Europie.

Nasz sklep internetowy współpracuje z marką Raw Pol od lat 90. Jeśli nie znajdziesz oferty tej marki, skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy ofertę na produkty tego producenta.

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.