Wszystkie kategorie

Lista produktów producenta: Demar

Przedsiębiorstwo DEMAR to polski producent obuwia specjalistycznego m.in. roboczego, dla myśliwych i wędkarzy etc. Firma aktywnie współpracuje i projektuje obuwie m.in. dla Wojska Polskiego jak i innych armii. Buty DEMAR to nowoczesne technologie, wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo.
 

Demar to polska firma produkująca obuwie outdoorowe i turystyczne, która działa na rynku od 1990 roku. Firma oferuje szeroką gamę obuwia, w tym buty trekkingowe, hikingowe, na narty i rowery, a także kalosze i kapcie. Demar stawia na wysoką jakość swoich produktów i ich trwałość, a także na ich funkcjonalność i wygodę noszenia. Firma wykorzystuje nowoczesne technologie i materiały, takie jak pianki EVA czy membrany wodoodporne, aby zapewnić skuteczną ochronę przed wilgocią i chłodem oraz zapewnić wygodę i komfort podczas użytkowania. Demar oferuje również szeroką gamę akcesoriów, takich jak skarpety, paski do butów i sznurowadła, które umożliwiają lepsze dopasowanie obuwia do potrzeb i preferencji użytkowników. Firma jest również zaangażowana w działania proekologiczne.


Przedsiębiorstwo DEMAR to również polski producent obuwia specjalistycznego m.in. roboczego, dla myśliwych i wędkarzy etc. Firma aktywnie współpracuje i projektuje obuwie m.in. dla Wojska Polskiego jak i innych armii. Buty DEMAR to nowoczesne technologie, wysoka jakość wykonania i bezpieczeństwo.
 


Obuwie ochronne i robocze BHP


( ilość produktów: 182 )Praca prawdziwego fachowca to przede wszystkim odpowiedzialność. Odpowiedzialność nie tylko za terminowe i rzetelne wykonanie zleconego projektu, ale również za siebie i swoje bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy przyjdzie Ci pracować na placu budowy, hali montażowej, czy w terenie - bez odpowiedniego obuwia BHP, czynisz pracę mniej komfortową, mniej skuteczną, a bardziej niebezpieczną.


Buty BHP do pracy w wymagających warunkach


Odpowiadając na te zagrożenia, przygotowaliśmy na Demar24 ofertę obuwia dla profesjonalistów, stworzonych do zapewniania niezrównanej ergonomii pracy i ochrony stopy przed urazami. Znajdziesz tu różne fasony butów ochronnych przystosowanych do działania w każdych warunkach, od lekkich półbutów ochronnych do codziennej pracy na budowie, przez masywniejsze śniegowce robocze do zadań specjalnych w śniegu i lodzie, na wyjątkowo funkcjonalnych kaloszach i sandałach kończąc. Sprawdź nas i wybierz wytrzymałe obuwie ochronne i robocze, na którym zawsze możesz polegać!


Zabezpiecz swoje stopy dobrej jakości obuwiem ochronnym od polskiego producenta!


Więcej
Pokazuje 1 - 30 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 48 elementów

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.