Rękawice dziane

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Najpopularniejszym materiałem rękawic jest naturalna bawełna. Rękawice sprawdzają się w bardzo szerokim zakresie branż usługowych oraz przemysłowych. Cieszą się dużym powodzeniem w zakładach spożywczych, salonach kosmetycznych, w kontroli jakości, sklepach jubilerskich, bibliotekach, zakładach poligraficznych, fotograficznych, w poczcie sztandarowym, zakładzie pogrzebowym, numizmatyce, lub przy pakowaniu. Bawełna jako jeden z najdłużej istniejących surowców, jest ceniona za swoje właściwości od wieków. Głównymi zaletami rękawic jest wygoda użytkowania, duża wchłanialność potu oraz miękkość zapewniająca bezpieczeństwo przy trzymaniu delikatnych rzeczy. Łatwo dopasowują się do dłoni dzięki swojej elastyczności. Występują w różnych grubościach, w zależności czy potrzebne jest lepsze czucie które zapewniają cieńsze modele lub może ochrona przed niską temperaturą którą zapewniają grubsze warianty. Podstawowym wariantem rękawic, są rękawice wykonane z surówki bawełnianej będące w  kolorze beżowym, świetnie nadają się jako forma docieplenia do innych rękawic. Struktura rękawic pozwala na spokojne i długotrwałe użytkowanie, ponieważ po wykonanej pracy można je prać i suszyć co znacznie wydłuża żywotność tego typu rękawic, w przeciwieństwie do innych rękawic roboczych. Ich konstrukcja i prostota sprawiają, że rękawice tego typu nadają się jedynie do prac w których występuje minimalny stopień zagrożenia. W ciągu ostatnich lat, stały się przełomem w  dziedzinie pielęgnacji dłoni u pań. Zakładane na noc, na nasmarowane kremem pielęgnacyjnym dłonie, polepszają efekt regeneracji.  Rękawice są dostępne w różnych wariantach, takich jak mikronakropienie poprawiające chwyt, zakończenie ściągaczem na nadgarstku podnoszące komfort użytkowania, lub frakowane będące estetycznie ciekawszą propozycją. 

  • Przeznaczone do zajęć kosmetycznych, jubilerskich, sortowania i pakowania, w drukarni, archiwum
  • Rękawiczki wykonywane z dzianiny z bawełny 100%, różnej grubości
  • Dodatki jak nakropienie PCV, ściągacze, gumki, poprawiają walory użytkowe

Rękawice dziane  szeroki wybór asortymentu

W naszym sklepie znajdziesz rękawice dziane w wielu wariantach kolorystycznych oraz różniące się między sobą kilkoma ważnymi cechami. Wspólnym mianownikiem tych produktów jest materiał, z którego zostały wykonane. Bawełna to podstawowa tkanina wykorzystana w oferowanych przez nas rękawicach dzianych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że potrzeby naszych klientów są różne, dlatego w naszej ofercie dostępne są różne warianty i modele. Sprawdź już teraz wszystkie dostępne produkty i znajdź dla siebie idealne rozwiązanie.

Dziane rękawice, czyli wygoda i swoboda

Bawełna to naturalny i miękki materiał, który pozwala czuć się komfortowo. Dziane rękawice wykonane z tego materiału dobrze dopasują się do Twojej dłoni, nie ograniczą Twoich ruchów oraz mobilności. Dodatkowym atutem, który wykorzystany jest w niektórych modelach dzianych rękawic, jest jednostronne nakrapianie PCV. Może ono występować w postaci gęsto ułożonych kropek, ciekawych wzorów lub wzmocnienia newralgicznych miejsc. Takie rozwiązanie pozwoli zapewnić Ci jeszcze lepszą pracę z narzędziami, ponieważ będą one solidnie trzymały się w dłoniach. Niezależnie od tego, czy rękawice wykonane są 100% z bawełny, czy jest to połączenie kilku materiałów, gwarantujemy wysoką jakość i maksymalny komfort użytkowania.

Rękawice dziane to ochrona dla Twoich rąk

Dbanie o swoją skórę jest dziś popularną praktyką, zwłaszcza podczas wykonywania pracy, która może ją uszkodzić. Rękawice dziane to idealny produkt do ochrony, szczególnie tam, gdzie występuje minimalny stopień zagrożenia i narażenia rąk na urazy. Przede wszystkim rękawice dziane ochronią Twoje dłonie przed brudem, kurzem, zadrapaniami i otarciami. Po skończonej pracy ręce nie będą musiały przechodzić specjalnych zabiegów regenerujących, a produkt możesz wyprać i wykorzystać następnym razem. Co więcej, w naszej ofercie mamy dostępne rękawice zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziane rękawice  zastosowanie

Dziane rękawice doskonale sprawdzą się w wielu branżach i sytuacjach, nie tylko związanych z wykonywaniem pracy służbowej, ale również podczas domowych obowiązków, a nawet przyjemności. Dzięki zastosowaniu w rękawicach różnej grubości materiału dziane rękawice można wykorzystać w sklepach, salonach kosmetycznych, księgarniach i bibliotekach, zakładach poligraficznych, magazynach, czy w ogrodzie i podczas sprzątania. Sprawdź, który model dzianych rękawic będzie spełniał Twoje oczekiwania.

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.