Lista produktów producenta: Cofra

Historia


Firma została założona w 1938 roku przez Ruggiero Cortellino w niewielkim warsztacie. To właśnie tam przy użyciu opon z wojskowych ciężarówek tworzono podeszwy obuwia, zaś z wojskowych mundurów,  Ruggiero  wyszywał cholewkę.


Zaangażowanie i przedsiębiorczość założyciela sprawiły, że mały warsztat, w ciągu kilku lat zamienił się w firmę , produkującą setki par butów dziennie, dystrybuowanych we Włoszech.


W 1983 roku firma przyjęła nazwę COFRA. Obecnie jest zarządzana przez Giuseppe Cortellino, syna założyciela, a proces internacjonalizacji rozpoczął się. COFRA stale się rozwija dzięki mądremu i nowatorskiemu zarządzaniu, które sprawiło, że stała się liderem na rynku obuwia bezpiecznego, a także znaną marką w Europie i na całym świecie. Wieloletnia tradycja i pasja w tworzeniu butów, cieszy się uznaniem użytkowników na całym świecie. Niebagatelne jest także doświadczenie wykorzystywane przy tworzeniu ochronnego obuwia COFRY, dzięki któremu buty są wysokiej jakości, bezpieczne i zapewniające wysoki komfort użytkowania. 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.