Spodenki Robocze CXS Denis Ogrodniczki krótkie

90,00 zł brutto

73,17 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Szorty robocze męskie z karczkiem, kieszeń na piersi na zamek, pas z guzikami, z tyłu wszyta guma, przednie kieszenie, kieszeń boczna na zwijany/składany metr, kieszeń boczna na tel. kom. / portfel, kieszeń tylna... Więcej...

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

 Szorty ogrodniczki CXS Denis

100 % bawełna 

Ogrodniczki męskie CXS LUXY DENIS/ CANIS to krótkie ogrodniczki robocze, spełniające normy EN 13688 dotyczące odzieży ochronnej. Dostępne są w kolorze niebiesko-czarnym w rozmiarach od 46 do 64. Wykonane są z 100% bawełny o gramaturze 260 g/m2 w splot diagonalny, co zapewnia wytrzymałość mechaniczną, jednocześnie pozostając miękkimi i wygodnymi w noszeniu. Ogrodniczki posiadają ściągacz w części tylnej, guziki po bokach oraz elastyczne szelki z regulowaną klamrą, co gwarantuje ich idealne dopasowanie. Wiele funkcjonalnych kieszeni, takich jak kieszeń na piersiach na zamek, kieszenie klinowe przednie, kieszeń w części tylnej kryta patką oraz wielofunkcyjne kieszenie na nogawkach, umożliwia przechowywanie niezbędnych drobiazgów. Ogrodniczki posiadają elementy odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo użytkownika po zmroku i w zacienionych miejscach. Tkanina jest oddychająca, odporna na przetarcia oraz uszkodzenia mechaniczne. Ogrodniczki robocze są bardzo wygodne i jednocześnie wytrzymałe, doskonale nadają się do pracy w okresie letnim. Są dedykowane dla przemysłu lekkiego, branży budowlanej, montażowo-instalacyjnej, do prac magazynowych, porządkowych, warsztatowych oraz remontowych.

Krótkie spodnie na szelkach

  • Szorty robocze męskie z karczkiem,

  • kieszeń na piersi na zamek

  • pas z guzikami,

  • z tyłu wszyta guma,

  • przednie kieszenie,

  • kieszeń boczna na zwijany/składany metr,

  • kieszeń boczna na tel. kom. /

  • portfel, kieszeń tylna z patką,

  • szelki z gumą w tyle.

  • Zalecane zastosowanie: odzież robocza na lato, budownictwo, budowa maszyn, przemysł lekki, przemysł samochodowy, logistyka, obsługa magazynowa, spedycja, autoserwisy, utrzymanie, montaż, rolnictwo, ogrod, praktykanci, stacje benzynowe, hobby.

Zalecane zastosowanie: odzież robocza na lato, inżynieria, budownictwo, przemysł lekki, motoryzacja, logistyka, składowanie, spedycja, garaż, konserwacja, montaż, rolnictwo, ogród, hobby.

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.