skóra PP Rękawice robocze dwoina YOY Zobacz większe
  • skóra PP Rękawice robocze dwoina YOY
  • skóra PP Rękawice robocze dwoina YOY
  • skóra PP Rękawice robocze dwoina YOY

Rękawice robocze dwoina skóra PP JOY

4,67 zł brutto

3,80 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Rękawice robocze dwoina skóra PP JOY

Rozmiar:10 - XL

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Rękawice robocze, ochronne, wykonane ze skóry bydlęcej, dwoinowej. Całodłonicowe ze sztywnym mankietem podgumowanym, w kolorze żółtym. Więcej...

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Rękawice robocze dwoina PP JOY

Rękawice robocze dwoina PP YOY to wysokiej jakości rękawice ochronne wykonane z dwoiny bydlęcej. Całodłonicowa konstrukcja rękawic zapewnia ochronę dłoni na całej powierzchni. Posiadają sztywny mankiet podgumowany, który dodatkowo wzmacnia rękawice i zapewnia wygodne dopasowanie do nadgarstka. Mankiet ma kolor żółty, co zwiększa widoczność i bezpieczeństwo użytkownika.

Skórzane rękawice robocze są wykonane z wytrzymałej dwoiny bydlęcej o szarym kolorze. Są przeznaczone do intensywnych prac ogólnobudowlanych, mechanicznych, leśnych i drogowych, gdzie wymagana jest duża wytrzymałość i ochrona dłoni.

Rękawice dwoina PP JOY należą do kategorii I, co oznacza, że spełniają podstawowe wymagania dotyczące ochrony użytkownika i są przeznaczone do zastosowań o niskim ryzyku.

Dostępne rozmiary to 10,5, które zapewniają odpowiednie dopasowanie do różnych wielkości dłoni.

Rękawice robocze dwoina PP YOY to niezawodne narzędzia ochronne, które zapewniają wysoki poziom wytrzymałości i ochrony. Doskonale sprawdzą się w wymagających warunkach pracy, gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia dłoni. Dzięki ich solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom, stanowią niezawodny partner w trudnych zadaniach.

 

Kategoria : I

Rozmiary : 10,5

Przechowywanie, używanie, czyszczenie, konserwacja i dezynfekcja : Rękawice należy przechowywać w pomieszczeniach suchych, chłodnych i przewiewnych w sposób zabezpieczający je przed uszkodzeniem, zabrudzeniem, promieniowaniem cieplnym i słonecznym oraz wilgocią. Przed użyciem należy sprawdzić stan techniczny rękawicy, dobrać odpowiedni rozmiar do wielkości rąk użytkownika. Lekkie zabrudzenia usunąć suchą szmatką, w przypadku silnych zabrudzeń lub uszkodzeń należy wymienić na nowe. Rękawicy się nie konserwuje. Nie prać. Dezynfekcję można przeprowadzić poprzez umycie w letniej wodzie i użycie izopropanolu. Jednak dezynfekcji rękawic nie powinno się przeprowadzać, ponieważ może to osłabić poziom bezpieczeństwa.

Rękawice robocze są zgodne z Dyrektywą 89/686/EWG i normą EN 388 i EN 420.

Opakowanie zbiorcze : 12 par/ 60 karton

 Podana cena, jest ceną za jedną parę

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.