Rękawice ochronne robocze SUPER TECH G-WATER Zobacz większe

Rękawice ochronne robocze Tech Water AM

3,60 zł brutto

2,93 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Rękawice RWNYL 2 BI FOAM - Solidna Ochrona i Wygoda podczas Pracy

Rękawice RWNYL 2 BI FOAM to niezawodne narzędzie ochronne, które zapewniają wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo podczas codziennych zadań. Ich solidna konstrukcja, wykonana z dzianiny dwuwarstwowo powlekanej lateksem, gwarantuje nie tylko doskonałą ochronę, ale także wygodę i trwałość.

Główne cechy:

  • Dwuwarstwowa powłoka lateksowa: Całość rękawic pokryta lateksem o gładkiej fakturze w kolorze niebieskim, z częścią chwytną w kolorze granatowym, spienionym i szorstkowanym lateksem, co zapewnia doskonałą przyczepność i właściwości antypoślizgowe.

  • Elastyczny ściągacz: Zakończone elastycznym ściągaczem, rękawice doskonale dopasowują się do dłoni, zapewniając wygodę noszenia.

  • Bezszwowe wykonanie: Bezszwowe wykonanie minimalizuje ryzyko otarć i zapewnia większy komfort użytkowania.

  • Wytrzymałość: Rękawice są odporne na ścieranie i rozerwanie, co sprawia, że są idealnym wyborem do prac wymagających długotrwałego użytkowania.

  • Zastosowanie powłoki ze spienionego lateksu: Powłoka ze spienionego lateksu zapewnia pewny chwyt trzymanych narzędzi, ogranicza ślizganie się trzymanego przedmiotu i zmniejsza wnikanie brudu.

Specyfikacje:

  • Rozmiar: 8-10
  • Certyfikaty: CE kat. 1 PN-EN ISO 21420:2020-09, EN ISO 21420:2020

Rękawice RWNYL 2 BI FOAM to nie tylko narzędzie ochronne, ale także inwestycja w bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i doskonałym właściwościom, staną się nieodłącznym elementem Twojego wyposażenia podczas prac wymagających najwyższej ochrony.

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.