Nowość PPO buty Półbuty 62 z metal. podnoskiem ochonne Zobacz większe

PPO buty Półbuty 62 z metal. podnoskiem ochonne

DROP

240,00 zł brutto

195,12 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

PPO buty Półbuty 62 z metal. podnoskiem ochonne

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Produkt na zamówienie. Czas wysyłki tego asortymentu może być wydłużony. Jeśli chcesz poznać czas realizacji na ten produkt, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. 

Półbuty bezpieczne Model 62 to idealne obuwie dla osób pracujących w różnych warunkach zawodowych, zapewniające nie tylko ochronę, ale także komfort i wygodę. Wyposażone w metalowy podnosek, spełniają normy PN-EN ISO 20345, klasyfikując się jako obuwie S2, co oznacza dodatkową ochronę przed penetracją wody i chemicznych substancji.

Główne cechy:

  • Półbuty bezpieczne Model 62 spełniają normę PN-EN ISO 20345, klasyfikując się jako obuwie S2, co oznacza, że zapewniają one podstawową ochronę dla użytkowników w różnych warunkach pracy, w tym dodatkową ochronę przed penetracją wody i chemicznymi substancjami.
  • Wyposażone w metalowy podnosek, który zapewnia dodatkową ochronę przed upadkiem ciężkich przedmiotów oraz urazami spowodowanymi przez uderzenia.
  • Seria PPO PU/TPU series oferuje trwałą i wygodną podeszwę wykonaną z połączenia poliuretanu (PU) i termoplastycznego poliuretanu (TPU), co zapewnia doskonałą przyczepność, amortyzację oraz odporność na oleje, benzynę i inne substancje chemiczne.
  • Podeszwa PU/TPU zapewnia doskonałe właściwości antypoślizgowe (SRC), co sprawia, że są one idealne do pracy na różnych rodzajach powierzchni, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi.
  • Półbuty posiadają rozmiary od 39 do 47, co pozwala na dobranie odpowiedniego rozmiaru dla każdego użytkownika.
  • Trzewiki zapewniają ochronę przed przetarciem, ale także są wygodne dzięki ergonomicznemu krojowi i miękkiej wyściółce.
  • Metalowy podnosek zapewnia ochronę przed uderzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, co jest istotne w środowiskach pracy narażonych na ryzyko urazów.
  • Idealne dla osób pracujących w przemyśle, budownictwie, magazynach i innych miejscach pracy, gdzie wymagane jest obuwie bezpieczne zapewniające nie tylko ochronę, ale także wygodę i komfort.

Półbuty bezpieczne Model 62 są niezbędnym elementem wyposażenia dla osób pracujących w różnych branżach, które cenią sobie bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i zaawansowanym funkcjom zapewniają ochronę i wygodę, pozwalając użytkownikom skupić się na wykonywanej pracy.

Klasa ochronyS2

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.