Nowość PPO Buty Półbuty 512 kompozyt. i wkł ochronne robocze Zobacz większe

PPO Buty Półbuty 512 kompozyt. i wkł ochronne robocze

DROP

240,00 zł brutto

195,12 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

PPO Buty Półbuty 512 kompozyt. i wkł ochronne robocze

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Produkt na zamówienie. Czas wysyłki tego asortymentu może być wydłużony. Jeśli chcesz poznać czas realizacji na ten produkt, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. 

Półbuty bezpieczne Model 512 to innowacyjne obuwie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i ochrony dla użytkowników w różnych warunkach pracy. Wyposażone w podnoszek kompozytowy i niemetalową wkładkę antyprzebiciową, spełniają normy PN-EN ISO 20345, klasyfikując się jako obuwie S1, co oznacza podstawową ochronę dla użytkowników w warunkach przemysłowych, a także dodatkową ochronę przed obcieraniem i uderzeniami.

Główne cechy:

  • Półbuty bezpieczne Model 512 spełniają normę PN-EN ISO 20345, klasyfikując się jako obuwie S1, co oznacza, że zapewniają one podstawową ochronę dla użytkowników w różnych warunkach pracy.
  • Wyposażone w podnoszek kompozytowy, który zapewnia ochronę przed upadkiem ciężkich przedmiotów oraz urazami spowodowanymi przez uderzenia, jednocześnie będąc lżejszym i cieplejszym od metalowych podnosków.
  • Posiadają również niemetalową wkładkę antyprzebiciową, która zapewnia ochronę przed przekłuciem od podłoża, jednocześnie zapewniając większą elastyczność i wygodę niż tradycyjne metalowe wkładki.
  • Seria PPO Sporty Line oferuje trwałą i wygodną podeszwę wykonaną z połączenia poliuretanu (PU), co zapewnia doskonałą przyczepność, amortyzację oraz odporność na oleje, benzynę i inne substancje chemiczne.
  • Podeszwa PU/PU zapewnia doskonałe właściwości antypoślizgowe (SRC), co sprawia, że są one idealne do pracy na różnych rodzajach powierzchni, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi.
  • Półbuty posiadają rozmiary od 39 do 48, co pozwala na dobranie odpowiedniego rozmiaru dla każdego użytkownika.
  • Trzewiki zapewniają ochronę przed przetarciem, ale także są wygodne dzięki ergonomicznemu krojowi i miękkiej wyściółce.
  • Podnoszek kompozytowy jest alternatywą dla metalowych podnosków, zapewniając równie wysoki poziom ochrony, ale bez dodatkowego ciężaru.
  • Idealne dla osób pracujących w przemyśle, budownictwie, magazynach i innych miejscach pracy, gdzie wymagane jest obuwie bezpieczne zapewniające nie tylko ochronę, ale także wygodę i komfort.

Półbuty bezpieczne Model 512 są niezbędnym elementem wyposażenia dla osób pracujących w różnych branżach, które cenią sobie bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i zaawansowanym funkcjom zapewniają ochronę i wygodę, pozwalając użytkownikom skupić się na wykonywanej pracy.

Klasa ochronyS1

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.