Nowość Półbuty PPO 45 z metal. robocze ochronne Zobacz większe

Półbuty PPO 45 z metal. robocze ochronne

DROP

224,00 zł brutto

182,11 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Półbuty PPO 45 z metal. robocze ochronne

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Produkt na zamówienie. Czas wysyłki tego asortymentu może być wydłużony. Jeśli chcesz poznać czas realizacji na ten produkt,skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. 

Półbuty bezpieczne Model 45 to solidne i funkcjonalne obuwie zapewniające ochronę oraz komfort użytkowania w różnych warunkach pracy. Zgodne z normą PN-EN ISO 20345, klasyfikują się jako obuwie S1, co oznacza, że oferują one podstawową ochronę dla użytkowników.

Główne cechy:

  • Półbuty bezpieczne Model 45 spełniają normę PN-EN ISO 20345, klasyfikując się jako obuwie S1, co oznacza, że zapewniają one podstawową ochronę dla użytkowników w różnych warunkach pracy.
  • Wyposażone w metalowy podnoszek, który zapewnia ochronę przed upadkiem ciężkich przedmiotów oraz urazami spowodowanymi przez uderzenia.
  • Seria PPO Parabolic oferuje trwałą i wygodną podeszwę wykonaną z połączenia poliuretanu (PU), co zapewnia doskonałą przyczepność, amortyzację oraz odporność na oleje, benzynę i inne substancje chemiczne.
  • Podeszwa PU/PU zapewnia doskonałe właściwości antypoślizgowe (SRC), co sprawia, że są one idealne do pracy na różnych rodzajach powierzchni, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi.
  • Półbuty posiadają solidną konstrukcję oraz miękką wyściółkę, co zapewnia nie tylko ochronę przed urazami, ale także wygodę i komfort użytkowania przez cały dzień.
  • Podnoszek metalowy zapewnia równomierną ochronę przed uderzeniami i zranieniami w obszarze palców.
  • Idealne dla osób pracujących w przemyśle, magazynach, warsztatach i innych miejscach pracy, gdzie wymagane jest obuwie bezpieczne zapewniające ochronę i komfort.

Półbuty bezpieczne Model 45 są niezbędnym elementem wyposażenia dla osób pracujących w różnych branżach, które cenią sobie bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Solidna konstrukcja i zaawansowane funkcje zapewniają ochronę i wygodę, co pozwala użytkownikom skupić się na wykonywanej pracy.

Klasa ochronyS1

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.