Nowość Półbuty bezpieczne SX4 S1P SRC Zobacz większe

Półbuty bezpieczne SX4 S1P SRC

DROP

222,00 zł brutto

180,49 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Półbuty bezpieczne SX4 S1P SRC

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Produkt na zamówienie. Czas wysyłki tego asortymentu może być wydłużony. Jeśli chcesz poznać czas realizacji na ten produkt, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. 

Półbuty bezpieczne z podnoskiem z włókna szklanego i niemetalową wkładką antyprzebiciową to solidne i funkcjonalne obuwie, które zapewnia nie tylko ochronę, ale także komfort użytkowania w różnych warunkach pracy. Zgodne z normą PN-EN ISO 20345, klasyfikują się jako obuwie S1, co oznacza, że oferują one podstawową ochronę dla użytkowników.

Główne cechy:

  • Półbuty bezpieczne z włókna szklanego i niemetalową wkładką antyprzebiciową spełniają normę PN-EN ISO 20345, klasyfikując się jako obuwie S1, co oznacza, że zapewniają one podstawową ochronę dla użytkowników w różnych warunkach pracy.
  • Wyposażone w podnoszek z włókna szklanego, który zapewnia ochronę przed upadkiem ciężkich przedmiotów oraz urazami spowodowanymi przez uderzenia.
  • Seria PPO Parabolic oferuje trwałą i wygodną podeszwę wykonaną z dwuwarstwowego poliuretanu (PU/PU), co zapewnia doskonałą przyczepność, amortyzację oraz odporność na oleje, benzynę i inne substancje chemiczne.
  • Podeszwa PU/PU zapewnia doskonałe właściwości antypoślizgowe (SRC), co sprawia, że są one idealne do pracy na różnych rodzajach powierzchni, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi.
  • Konstrukcja bieżnika zapewnia odprowadzanie płynu na zewnątrz i nie dopuszcza do gromadzenia się brudu, co korzystnie wpływa na przyczepność i zapobiega zjawisku aquaplaningu.
  • Półbuty są nieprzemakalne od podłoża, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania w różnych warunkach atmosferycznych.
  • Dodatkowo obuwie chroni przed efektem ESD, co jest istotne w środowiskach wymagających ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi.
  • Wyściółka z filtrem aktywnego węgla zapewnia higienę i wygodę użytkowania, neutralizując nieprzyjemne zapachy i zapewniając uczucie suchości i przyjemnego chłodu.
  • Półbuty posiadają certyfikat polskiej jednostki notyfikowanej, co świadczy o ich wysokiej jakości i zgodności z wymaganymi normami bezpieczeństwa.

Półbuty bezpieczne z podnoskiem z włókna szklanego i niemetalową wkładką antyprzebiciową są niezbędnym elementem wyposażenia dla osób pracujących w różnych branżach, które cenią sobie nie tylko bezpieczeństwo, ale także komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Solidna konstrukcja i zaawansowane funkcje zapewniają ochronę i wygodę, co pozwala użytkownikom skupić się na wykonywanej pracy.

Klasa ochronyS1

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.