RMICRON 12par Zobacz większe

Rękawice RMICRON Fraki, Frakowe

2,31 zł brutto

1,88 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

Musisz zamówić conajmniej:12 sztuk tego produktu.
W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Rękawice robocze RMICRON

jednostronnym nakropieniem

Rękawice ochronne wykonane z dzianiny bawełnianej w kolorze białym. W części chwytnej mikronakrapiane PVC. Na części wierzchniej znajdują się 3 zaszewki.

Rękawiczki idealnie nadają się do prac wymagających dobrej chwytności, przy zachowaniu precyzji w palcach. Ograniczają poślizg. Przystosowane do użytku podczas pakowania, sortowania oraz konfekcjonowania.

Świetnie dopasowują się do dłoni.

  • Rękawice ochronne wykonane z bawełny z jednostronnym mikronakropieniem.
  • część chwytna rękawicy pokryta białym mikronakropieniem z PCV
  • nakropienie zapewnia przyczepność przedmiotu trzymanego, tym samym idealnie nadają się do prac wymagających dobrej chwytności, przy zachowaniu czucia w palcach
  • na części wierzchniej trzy szwy i marszczenie w nadgarstku
  • elastyczne, dzięki czemu świetnie dopasowują się do dłoni

Rękawice robocze RMICRON to niezawodne rękawice ochronne, wykonane z bawełny i PVC, przeznaczone do pracy w różnego rodzaju zadaniach wymagających precyzji i dobrego chwytu. Rękawice wykonane są z białej dzianiny bawełnianej, z jednostronnym nakropieniem mikro-PVC w części chwytnej. Nakropienie to zapewnia doskonałą przyczepność przedmiotów trzymanych, co sprawia, że rękawice są idealne do pracy w wymagających zadaniach, przy zachowaniu pełnej czułości w palcach.

Na części wierzchniej rękawicy znajdują się trzy zaszewki, a na nadgarstku marszczenie, co zapewnia dodatkową elastyczność i dopasowanie do dłoni użytkownika. Rękawice są przeznaczone do użytku podczas pakowania, sortowania i konfekcjonowania, ale sprawdzą się równie dobrze w innych pracach wymagających precyzji i dobrego chwytu.

Dzięki swojej konstrukcji i elastyczności, rękawice robocze RMICRON doskonale dopasowują się do dłoni, co zapewnia komfort pracy i redukuje zmęczenie dłoni. To niezawodny wybór dla wszystkich, którzy szukają skutecznych i wygodnych rękawic ochronnych do pracy.

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.