Nowość PPO Sandały ochronne 52 z metal. podnoskiem Zobacz większe

PPO Sandały ochronne 52 z metal. podnoskiem

DROP

240,00 zł brutto

195,12 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

PPO Sandały ochronne 52 z metal. podnoskiem

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Produkt na zamówienie. Czas wysyłki tego asortymentu może być wydłużony. Jeśli chcesz poznać czas realizacji na ten produkt, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. 

Sandały bezpieczne model 52 są przeznaczone dla osób pracujących w warunkach wymagających zachowania bezpieczeństwa i komfortu. Wyposażone w metalowy podnosek, spełniają normy PN-EN ISO 20345, klasyfikując się jako obuwie S1, co potwierdza ich odpowiednią ochronę dla użytkowników w różnych środowiskach pracy.

Główne cechy:

  • Sandały bezpieczne model 52 spełniają normę PN-EN ISO 20345, klasyfikując się jako obuwie S1, co oznacza, że ​​zapewniają one podstawową ochronę dla użytkowników w różnych warunkach pracy.
  • Wyposażone w metalowy podnosek, który zapewnia dodatkową ochronę przed upadkiem ciężkich przedmiotów oraz urazami spowodowanymi przez uderzenia.
  • Seria PPO PU/TPU series oferuje trwałą i wygodną podeszwę wykonaną z połączenia poliuretanu (PU) i termoplastycznego poliuretanu (TPU), co zapewnia doskonałą przyczepność i amortyzację.
  • Podeszwa PU/TPU zapewnia doskonałe właściwości antypoślizgowe (SRC), co sprawia, że ​​są one idealne do pracy na różnych rodzajach powierzchni, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi.
  • Sandały posiadają rozmiary od 39 do 47, co pozwala na dobranie odpowiedniego rozmiaru dla każdego użytkownika.
  • Trzewiki zapewniają ochronę przed przetarciem, ale także są wygodne dzięki ergonomicznemu krojowi i miękkiej wyściółce.
  • Metalowy podnosek zapewnia ochronę przed uderzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi, co jest istotne w środowiskach pracy narażonych na ryzyko urazów.
  • Idealne dla osób pracujących w przemyśle, budownictwie, magazynach i innych miejscach pracy, gdzie wymagane jest obuwie bezpieczne zapewniające nie tylko ochronę, ale także wygodę i komfort.

Sandały bezpieczne model 52 są niezbędnym elementem wyposażenia dla osób pracujących w różnych branżach, które cenią sobie bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i zaawansowanym funkcjom zapewniają ochronę i wygodę, pozwalając użytkownikom skupić się na wykonywanej pracy.

Klasa ochronyS1

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.