Nowość Sandały PPO Robocze ochronne 41W z metal. Zobacz większe

Sandały PPO Robocze ochronne 41W z metal.

DROP

224,00 zł brutto

182,11 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Sandały PPO Robocze ochronne 41W z metal.

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Produkt na zamówienie. Czas wysyłki tego asortymentu może być wydłużony. Jeśli chcesz poznać czas realizacji naten produkt, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. 

Sandały bezpieczne Model 41W to wyjątkowe obuwie zapewniające nie tylko ochronę, ale także komfort użytkowania w różnych warunkach pracy. Zgodne z normą PN-EN ISO 20345, klasyfikują się jako obuwie S1, co oznacza, że oferują one podstawową ochronę dla użytkowników.

Główne cechy:

  • Sandały bezpieczne Model 41W spełniają normę PN-EN ISO 20345, klasyfikując się jako obuwie S1, co oznacza, że zapewniają one podstawową ochronę dla użytkowników w różnych warunkach pracy.
  • Wyposażone w metalowy podnoszek, który zapewnia ochronę przed upadkiem ciężkich przedmiotów oraz urazami spowodowanymi przez uderzenia.
  • Seria PPO Parabolic oferuje trwałą i wygodną podeszwę wykonaną z połączenia poliuretanu (PU), co zapewnia doskonałą przyczepność, amortyzację oraz odporność na oleje, benzynę i inne substancje chemiczne.
  • Podeszwa PU/PU zapewnia doskonałe właściwości antypoślizgowe (SRC), co sprawia, że są one idealne do pracy na różnych rodzajach powierzchni, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi.
  • Sandały posiadają solidną konstrukcję oraz miękką wyściółkę, co zapewnia nie tylko ochronę przed urazami, ale także wygodę i komfort użytkowania przez cały dzień.
  • Podnoszek metalowy zapewnia równomierną ochronę przed uderzeniami i zranieniami w obszarze palców.
  • Idealne dla osób pracujących w przemyśle, magazynach, warsztatach i innych miejscach pracy, gdzie wymagane jest obuwie bezpieczne zapewniające ochronę i komfort.

Sandały bezpieczne Model 41W są niezbędnym elementem wyposażenia dla osób pracujących w różnych branżach, które cenią sobie bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Solidna konstrukcja i zaawansowane funkcje zapewniają ochronę i wygodę, co pozwala użytkownikom skupić się na wykonywanej pracy.

Klasa ochronyS1

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.