Nowość Buty Trzewiki PPO 443 z wkł. antyprzeb. dla spawaczy Zobacz większe

Buty Trzewiki PPO 443 z wkł. antyprzeb. dla spawaczy

DROP

270,00 zł brutto

219,51 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Buty Trzewiki PPO 443 z wkł. antyprzeb. dla spawaczy

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Produkt na zamówienie. Czas wysyłki tego asortymentu może być wydłużony. Jeśli chcesz poznać czas realizacji na ten produkt, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. 

Te trzewiki bezpieczne są specjalnie zaprojektowane dla spawaczy, zapewniając nie tylko ochronę, ale także wygodę i trwałość w trudnych warunkach pracy. Wyposażone w metalowy podnosek, są zgodne z normą PN-EN ISO 20345, co potwierdza ich wysoką jakość i standardy bezpieczeństwa.

Główne cechy:

  • Model 443 spełnia normę PN-EN ISO 20345, klasyfikacja S3, co oznacza, że ​​zapewniają one maksymalną ochronę dla użytkownika w różnych warunkach pracy.
  • Wyposażone w metalowy podnosek, który zapewnia dodatkową ochronę przed upadkiem ciężkich przedmiotów oraz urazami spowodowanymi przez uderzenia.
  • Seria PPO PU / Guma series oferuje trwałą i wygodną podeszwę wykonaną z połączenia poliuretanu (PU) i gumy, co zapewnia doskonałą przyczepność i amortyzację.
  • Podeszwa PU/Guma (PU/Gum) zapewnia odporność na wysoką temperaturę (HRO), co jest kluczowe dla spawaczy pracujących w warunkach wysokich temperatur.
  • Posiadają certyfikat SRC, co oznacza, że ​​posiadają one doskonałe właściwości antypoślizgowe na różnych rodzajach powierzchni, co przyczynia się do bezpiecznej pracy w warunkach przemysłowych.
  • Trzewiki zapewniają ochronę przed przenikaniem ciał obcych (S3), takich jak ostrza, gwoździe czy inne ostre przedmioty, co jest kluczowe dla pracy spawacza.
  • Wygodny krój i materiały o dobrej przepuszczalności powietrza zapewniają wygodę i komfort podczas całego dnia pracy.
  • Idealne dla spawaczy i osób pracujących w branżach wymagających wysokiego poziomu ochrony i wytrzymałości obuwia.

Te trzewiki bezpieczne są niezbędnym elementem wyposażenia dla każdego spawacza, który ceni sobie bezpieczeństwo, wygodę i trwałość podczas pracy w trudnych warunkach. Dzięki swoim zaawansowanym funkcjom zapewniają pełną ochronę i komfort, pozwalając użytkownikowi skupić się na wykonywanej pracy.

Klasa ochronyS3

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.