Nowość Buty trzewik PPO 72 ochronne robocze Zobacz większe

Buty trzewik PPO 72 ochronne robocze

DROP

230,00 zł brutto

186,99 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Buty trzewik PPO 72 ochronne robocze

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Produkt na zamówienie. Czas wysyłki tego asortymentu może być wydłużony. Jeśli chcesz poznać czas realizacji na ten produkt, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. 

Trzewiki bezpieczne Model 72 to solidne obuwie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa i wygody użytkownikom w różnych warunkach pracy. Spełniają normy PN-EN ISO 20345, klasyfikując się jako obuwie S2, co oznacza, że oferują one podstawową ochronę oraz dodatkową ochronę przed wilgocią i penetracją wody.

Główne cechy:

  • Trzewiki bezpieczne Model 72 spełniają normę PN-EN ISO 20345, klasyfikując się jako obuwie S2, co oznacza, że zapewniają one podstawową ochronę dla użytkowników w różnych warunkach pracy oraz dodatkową ochronę przed penetracją wody.
  • Wyposażone w metalowy podnoszek, który zapewnia ochronę przed upadkiem ciężkich przedmiotów oraz urazami spowodowanymi przez uderzenia.
  • Seria PPO PU/TPU oferuje trwałą i wygodną podeszwę wykonaną z połączenia poliuretanu (PU) i termoplastycznego poliuretanu (TPU), co zapewnia doskonałą przyczepność, amortyzację oraz odporność na oleje, benzynę i inne substancje chemiczne.
  • Podeszwa PU/TPU zapewnia doskonałe właściwości antypoślizgowe (SRC), co sprawia, że są one idealne do pracy na różnych rodzajach powierzchni, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi.
  • Trzewiki posiadają solidną konstrukcję oraz miękką wyściółkę, co zapewnia nie tylko ochronę przed urazami, ale także wygodę i komfort użytkowania przez cały dzień.
  • Podnoszek metalowy zapewnia równomierną ochronę przed uderzeniami i zranieniami w obszarze palców.
  • Idealne dla osób pracujących w przemyśle, magazynach, warsztatach i innych miejscach pracy, gdzie wymagane jest obuwie bezpieczne zapewniające ochronę i komfort.

Trzewiki bezpieczne Model 72 są niezbędnym elementem wyposażenia dla osób pracujących w różnych branżach, które cenią sobie bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Solidna konstrukcja i zaawansowane funkcje zapewniają ochronę i wygodę, co pozwala użytkownikom skupić się na wykonywanej pracy

Klasa ochronyS2

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.