Nowość Buty Trzewiki PPO 055 z metal. Zobacz większe

Buty Trzewiki PPO 055 z metal.

DROP

205,41 zł brutto

167,00 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Buty Trzewiki PPO 055 z metal.

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Produkt na zamówienie. Czas wysyłki tego asortymentu może być wydłużony. Jeśli chcesz poznać czas realizacji na ten produkt, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. 

Trzewiki bezpieczne z metalowym podnoskiem Model 055 to solidne i niezawodne obuwie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Spełniając normy PN-EN ISO 20345, te trzewiki są idealnym wyborem dla osób pracujących w różnych branżach, gdzie istnieje ryzyko obrażeń stóp.

Główne cechy:

  • Zgodność z normą PN-EN ISO 20345 gwarantuje, że trzewiki spełniają wymagania dotyczące obuwia bezpiecznego, zapewniając ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami.
  • Klasa S1 oznacza, że obuwie posiada podstawowe właściwości ochronne, takie jak obecność metalowego podnoska chroniącego palce przed uderzeniami o energię do 200 J oraz antypoślizgową podeszwę, co zapewnia stabilność na różnych powierzchniach.
  • Solidna konstrukcja z serii PPO PU/TPU series gwarantuje trwałość i wytrzymałość, co przekłada się na długotrwałe użytkowanie obuwia nawet w trudnych warunkach pracy.
  • Wygodna podeszwa PU/TPU zapewnia odpowiednią amortyzację i wsparcie dla stóp, co przyczynia się do komfortu użytkowania nawet podczas długotrwałego noszenia.
  • Odporna na ścieranie, przecięcia i pękanie konstrukcja sprawia, że trzewiki są solidną ochroną stóp przed różnymi zagrożeniami występującymi na miejscu pracy.
  • Klasyfikacja SRC oznacza, że obuwie ma bardzo dobre właściwości antypoślizgowe, co zapewnia bezpieczeństwo na podłogach o różnym stopniu przyczepności, nawet w warunkach mokrych lub oleistych.

Trzewiki bezpieczne z metalowym podnoskiem Model 055 to niezawodne obuwie zapewniające ochronę i komfort podczas pracy w różnych środowiskach. Dzięki solidnej konstrukcji i zgodności z normami bezpieczeństwa, są one idealnym wyborem dla pracowników, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i wygodę na miejscu pracy.

Klasa ochronyS1

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.