Pochłaniacz 3M 6098 AXP3 para Zobacz większe
  • Pochłaniacz 3M 6098 AXP3 para
  • Pochłaniacz 3M 6098 AXP3 para

Pochłaniacz 3M 6098 AXP3 para

3M-6098

162,36 zł brutto

132,00 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Pochłaniacz 3M 6098 AXP3 para

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Filtracja gazów, oparów i cząstek stałych jest kluczowa dla ochrony dróg oddechowych w niebezpiecznych środowiskach. Filtry 3M do gazów, oparów i cząstek stałych zostały zaprojektowane, aby zapewnić kompleksową ochronę. Dzięki złączu typu bagnetowego, pasują do szerokiej gamy zgodnych półmasek i masek pełnotwarzowych wielokrotnego użytku 3M. Profilowana konstrukcja filtra 3M zapewnia optymalne pole widzenia, co pozwala użytkownikowi skutecznie radzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach.

W ofercie 3M znajdziesz lekkie filtry, które zapewniają dobrze wyważoną ochronę dróg oddechowych. Są one łatwe w montażu, a po zamontowaniu na masce oferują niskie opory oddychania oraz komfort użytkowania. Filtry można szybko i łatwo zamontować przy pomocy specjalnych złączy oraz stosować z dowolnymi półmaskami i maskami pełnotwarzowymi wielokrotnego użytku 3M z połączeniem typu bagnetowego.

Aby określić, który filtr 3M jest odpowiedni dla Twojego środowiska i pomóc w realizacji harmonogramu wymiany filtra, skorzystaj z poradnika 3M. Należy jednak pamiętać, że filtry 6098 i 6099 nie nadają się do użytku z półmaskami.

Wniosek: Filtry 3M to skuteczna ochrona dróg oddechowych przed gazami, oparami i cząstkami stałymi w niebezpiecznych środowiskach. Oferują łatwy montaż i niskie opory oddychania, zapewniając użytkownikowi maksymalny komfort. Dzięki złączu typu bagnetowego pasują do szerokiej gamy zgodnych półmasek i masek pełnotwarzowych wielokrotnego użytku 3M. Skorzystaj z poradnika 3M, aby określić, który filtr jest odpowiedni dla Twojego środowiska.

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.