Filtr OXYLINE OXYPRO X793 P3 R Zobacz większe

Filtr OXYLINE OXYPRO X793 P3 R para 6035

OXY-X793

24,60 zł brutto

20,00 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Filtr OXYLINE OXYPRO X793 P3 R para 6035

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Filtr kapsułowy OXYLINE OXYPRO X793 P3 R - skuteczna ochrona układu oddechowego

Filtr kapsułowy OXYLINE OXYPRO X793 P3 R to produkt, który spełnia normy EN 143:2000 + A1:2006 dotyczące sprzętu ochrony układu oddechowego. Filtr ten jest wielokrotnego użytku i należy do środka ochrony indywidualnej kategorii III. Odpowiednie skompletowanie filtra z dwufiltrową półmaską lub maską pełnotwarzową pozwala na ochronę układu oddechowego przed nietoksycznymi i średniotoksycznymi aerozolami stałymi lub aerozolami na bazie wody, takimi jak pył, dym, mgła, pod warunkiem, że stężenie fazy rozproszonej aerozolu nie przekracza wartości 50 x NDS (Najwyższe Dopuszczalne Stężenie) przy skompletowaniu z półmaską i 1000 x NDS przy skompletowaniu z maską pełnotwarzową. Filtr X793 P3 R ma złącze bagnetowe, co umożliwia łatwe łączenie z półmaskami serii X6 i X7 oraz maskami pełnotwarzowymi serii X8.

Filtr kapsułowy X793 P3 R charakteryzuje się kolorowym oznaczeniem typu P3 - kolor biały, przeznaczony do ochrony przed cząstkami stałymi, pyłem oraz pochłaniaczami o wysokiej pojemności sorpcyjnej. Filtr ten jest skuteczny w ochronie przed gazami lub parami o objętościowym stężeniu w powietrzu do 1% (10.000 ppm) - zgodnie z normami EN 143:2000 + A1:2006.

Podczas montażu filtra należy przeczytać uważnie instrukcję obsługi i upewnić się, czy elementy oczyszczające zostały właściwie dobrane do zagrożeń. Należy również upewnić się, czy produkt nie jest uszkodzony, zanieczyszczony, zniekształcony, brudny lub czy jest oryginalnie zapakowany. W przypadku zanieczyszczenia, zniekształcenia lub utraty daty ważności należy produkt wymienić. Następnie należy odpowiednio spasować plastikowe połączenie elementów oczyszczających z gniazdem w półmasce lub masce. Filtr należy wciśnąć i obrócić zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a czynność tę powtórzyć przy montażu drugiego filtra.

Filtr kapsułowy OXYLINE OXYPRO X793 P3 R ma pewne ograniczenia i wymagania dotyczące przechowywania. Nie należy używać go w środowisku, w którym stężenie tlenu jest mniejsze niż 19,5%, ani w obecności nieznanych gazów. Produkt powinien być przechowywany w oryginalnym opakowaniu razem z instrukcją i bez podłączonych elementów oczyszczających w temperaturze od -20°C do +30°C i wilgotności

Cena podana jest ceną za parę

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.