Hełm JSP EVO2 - czerwony Zobacz większe
  • Hełm JSP EVO2 - czerwony
  • Hełm JSP EVO2 - czerwony
  • Hełm JSP EVO2 - czerwony
  • Hełm JSP EVO2 - czerwony

Kask Hełm JSP EVO2 budowlany ochronny czerwony

JSP-AJE030-000-600

30,75 zł brutto

25,00 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Kask Hełm JSP EVO2 budowlany ochronny czerwony

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Przemysłowy Hełm Ochronny EVO2 - Doskonała Ochrona i Komfort Przez Cały Dzień

Przemysłowy hełm ochronny EVO2 łączy w sobie super mocną skorupę, zapewniającą doskonałą ochronę przez cały dzień w najszerszym zakresie środowisk, z korzyściami komfortu nowego systemu uprzęży Evolution 3D Adjustment™.

EVO2 to prawdziwa ewolucja długo uznanych kasków MK2 i MK3, które zadebiutowały na rynku w latach 70. XX wieku. Zachowując charakterystyczną dla JSP stylizację, hełm zawiera innowacyjne rozwiązania, które po raz pierwszy pojawiły się w EVO8.

Główne cechy:

  • Super Mocna Skorupa: Wytrzymała powłoka HDPE zapewnia doskonałą ochronę w najbardziej wymagających warunkach przemysłowych.

  • Nowoczesny System Uprzęży: System uprzęży Evolution 3D Adjustment™ zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygodę użytkowania przez cały dzień.

  • Innowacyjne Technologie Ochronne: Pełen najnowszych technologii ochronnych i funkcji, takich jak Revolution Wheel Ratchet czy unikalna grzechotka OneTouch Slip Ratchet, które zapewniają precyzyjne dopasowanie jednym szybkim ruchem.

  • Zgodność ze Standardami Bezpieczeństwa: W testach EVO2 przewyższył wymagany standard EN397 oraz konkurencyjne modele pod względem wytrzymałości i twardości.

Hełm ochronny EVO2 to nie tylko narzędzie ochronne, ale także inwestycja w bezpieczeństwo i komfort pracy. Dzięki jego solidnej konstrukcji i innowacyjnym rozwiązaniom, stanowi niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalisty w przemyśle.

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.