Lekkie Klapki chodaki białe Polsie Lemigo HERO 890 Zobacz większe
 • Lekkie Klapki chodaki białe Polsie Lemigo HERO 890
 • Lekkie Klapki chodaki białe Polsie Lemigo HERO 890
 • Lekkie Klapki chodaki białe Polsie Lemigo HERO 890
 • Lekkie Klapki chodaki białe Polsie Lemigo HERO 890

Lekkie Klapki chodaki białe Lemigo hero Białe

36,90 zł brutto

30,00 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Klapki typu chodaki wykonane z wysokiej jakości super lekkiego tworzywa EVA co sprawia, że są lżejsze od standardowych klapek z innych materiałów. Elastyczne,  bardzo wygodne. Palce kryte, łatwe w zakładaniu.... Więcej...

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Białe klapki LEMIGO HERO 891

Wysokiej jakości chodaki 

Białe klapki LEMIGO HERO 891 to wysokiej jakości chodaki wykonane z super lekkiego tworzywa EVA, które jest nie tylko wytrzymałe, ale także bardzo miękkie i elastyczne. Dzięki temu klapki dopasowują się doskonale do stopy i zapewniają maksymalny komfort podczas noszenia. Dodatkowo, dzięki specjalnym otworom, zapewniają one również cyrkulację powietrza, co zapobiega poceniu się stóp.

Chodaki z EVA są również bardzo lekkie i wygodne, a jednocześnie odporne na działanie wody i wilgoci, dzięki czemu idealnie sprawdzą się zarówno na ogrodzie , jak i na plaży. Klapki posiadają również antypoślizgową podeszwę, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Dodatkowym atutem klapki jest łatwość w utrzymaniu czystości, co sprawia, że są one bardzo praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Produkt pochodzi z Polski, co gwarantuje wysoką jakość wykonania. Kolor zielony nadaje klapkom modny i stylowy wygląd, który na pewno przyciągnie uwagę.

Charakterystyka klapek i walory użytkowe:

 • wykonane z super lekkiego tworzywa EVA para waży średnio 250g

 • EVA to lekka chropowata pianka  z pęcherzykami powietrza, posiadająca szereg właściwości sprawiających, że buty z EVA są nieporównywalnie lepsze od innych

 • mocne

 • elastyczne

 • wodoszczelne

 • antypoślizgowa podeszwa

 • komfortowe w użytkowaniu

 • łatwe do utrzymania w czystości

 • kolor zielony

EVA

Ethylene Vinyl Acetate – materiał składający się w ok.82% z polietylenu i 18% z octanu winylu, po dodaniu odpowiednich środków spieniających, kikerów oraz barwników, staje się super lekkim tworzywem, które doskonale się sprawdza się w produkcji obuwia klapkowego, wodoodpornych elementów technicznych oraz folii izolacyjnych. Technologia produkcji wyrobów z EVA jest jedną z trudniejszych technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych. Sam granulat modyfikowany jest najnowocześniejszymi środkami spieniającymi. Główne zalety materiału EVA to przede wszystkim lekkość przy zadowalającej ścieralności, całkowitej wodoodporności, a także łatwość wybarwiania, spowodowały że materiał ten znalazł doskonałe zastosowanie w produkcji obuwia. Poza tym posiada on doskonałą izolację od zimna, dzięki czemu doskonale sprawdza się w ekstremalnie niskich temperaturach. Buty z materiału EVA mają również możliwość posiadania podnoska I wkładki antyprzebiciowej.

Rozmiar

Długość wkładki

46

30.5 cm

45

29.4 cm

44

28.8 cm

43

28 cm

42

27.5 cm

41

26.7 cm

40

26 cm

39

25.3 cm

38

24.5 cm

37

24.1 cm

36

23.8 cm

Produkt Polski 

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.