Spodenki robocze cxs Zefyros szorty

63,96 zł brutto

52,00 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Szorty robocze męskie, pas ze szlufkami na pasek, kieszenie klinowe z przodu, kieszeń boczna z patką, kieszeń na składany/ zwijany metr, tylna zwykła kieszeń po prawej stronie. Więcej...

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Spodenki roocze CXS Zefyros

Spodenki robocze męskie CXS Zefyros szorty to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla każdego pracownika, który szuka solidnej i trwałej odzieży roboczej na lato. Wykonane z mieszanki 65% poliestru i 35% bawełny, zapewniającego komfort noszenia i trwałość materiału, który jest również odporny na zużycie. Waga materiału wynosi 190 g/m2, co gwarantuje odpowiednią izolację termiczną.

Te szorty robocze posiadają praktyczny pas ze szlufkami na pasek, dzięki czemu idealnie dopasują się do każdej sylwetki. Kieszenie klinowe z przodu oraz kieszeń boczna z patką zapewniają wystarczającą ilość miejsca na narzędzia i akcesoria, natomiast kieszeń na składany lub zwijany metr pozwala na wygodne przechowywanie i transportowanie narzędzi pomiarowych. Z tyłu znajduje się zwykła kieszeń po prawej stronie.

Te szorty robocze są zalecane do stosowania w branżach takich jak inżynieria, budownictwo, przemysł lekki, motoryzacja, logistyka, składowanie, spedycja, garaż, konserwacja, montaż, rolnictwo, ogród oraz hobby. Są one nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale również wygodne i przewiewne, dzięki czemu zapewniają odpowiednią wentylację ciała nawet w najgorętsze dni.

  • szorty robocze męskie
  • 65% poliester 35% bawełna ,190 g/m2
  • pas ze szlufkami na pasek
  • kieszenie klinowe z przodu
  • kieszeń boczna z patką
  • kieszeń na składany/ zwijany metr
  • tylna zwykła kieszeń po prawej stronie

Zalecane zastosowanie: odzież robocza na lato, inżynieria, budownictwo, przemysł lekki, motoryzacja, logistyka, składowanie, spedycja, garaż, konserwacja, montaż, rolnictwo, ogród, hobby.

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.