Maska pełnotwarzowa OXYPRO X8 (CL2- SILIKON Zobacz większe
  • Maska pełnotwarzowa OXYPRO X8 (CL2- SILIKON
  • Maska pełnotwarzowa OXYPRO X8 (CL2- SILIKON
  • Maska pełnotwarzowa OXYPRO X8 (CL2- SILIKON
  • Maska pełnotwarzowa OXYPRO X8 (CL2- SILIKON

Maska pełnotwarzowa OXYPRO X8 CL2 SILIKON

305,04 zł brutto

248,00 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Pełnotwarzowa maska Oxypro X8 (bagnet) CL2 - silikonowa spełnia normy EN 136:1998 dotyczące sprzętu ochrony układu oddechowego. Składa się z dwufiltrowego korpusu z dużym panoramicznym wizjerem, dwóch łączników bagnetowych z zaworami wdechowymi i uszczelkami oraz taśm nagłowia. Konstrukcja maski umożliwia skompletowanie jej z elementami usuwającymi szkodliwe substancje występujące pod postacią aerozoli, par i gazów. Maska serii X8 dostępna jest w rozmiarach M i L, a jej niska waga oraz podwójne złącza do mocowania z elementami oczyszczającymi zwiększają efektywność pracy. Wizjer maski z serii X8 jest odporny na zadrapania i zaparowanie, a taśmy nagłowia z 4-punktowym mocowaniem zapewniają doskonałe doszczelnienie i stabilną pozycję podczas pracy.

Maska pełnotwarzowa serii X8 może być używana z filtrami T-BM P2 R, T-BM A P2 R, T-BM P3 R, T-BM A P3 R, X2000-AG P3 R, filtrami kapsułkowymi X793 P3 R, X793C AP3 R, pochłaniaczami X701 A1, X702 A1E1, X703 ABEK1 i filtropochłaniaczami X70523 A2P3 R D, X70923 A1E1 P3 R D, X70926 ABEK1 P3 R D.

Instrukcja montażu obejmuje: dopasowanie złącza filtra do uchwytu filtra w masce, wciskanie i obracanie filtra do oporu w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, poluzowanie czterech pasków uprzęży na głowę, umieszczenie maski na twarzy, przeciągnięcie uprzęży na głowę, regulację pasków w kolejności: szyja, skronie i czoło, a następnie napięcie pasków.

Maskę pełnotwarzową X8 należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu wraz z instrukcją, bez podłączonych elementów oczyszczających, w temperaturze od -20°C do +30°C i wilgotności RH<80%, a także chronić ją przed bezpośrednim działaniem światła słonecznego. Maskę należy oczyścić wilgotną ściereczką i zanurzyć w ciepłym roztworze wodnym, którego temperatura nie przekracza 50°C, w razie potrzeby stosując neutralny detergent. NIE należy jej czyścić za pomocą rozpuszczalników ani silnych detergentów. Maska nie powinna być używana w środowisku, gdzie nie ma zagrożenia związanego z zakażeniem wirusami lub bakteriami. Jeśli jednak w danym miejscu występuje ryzyko zakażenia, stosowanie maski może pomóc w zapobieganiu rozprzestrzeniania się choroby. Warto jednak pamiętać, że maski nie są jedynym środkiem ochrony i nie zastępują innych działań, takich jak zachowanie dystansu społecznego i regularne mycie rąk.

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.