Pas pasek do spodni CXS Navah Zobacz większe
  • Pas pasek do spodni CXS Navah
  • Pas pasek do spodni CXS Navah
  • Pas pasek do spodni CXS Navah
  • Pas pasek do spodni CXS Navah

Pas pasek do spodni CXS Navah 125cm

6110-003-800-00

50,00 zł brutto

40,65 zł netto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Wyświetl historię cen produktu

Historia cen produktu

Pas pasek do spodni CXS Navah 125cm

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Solidny, uniwersalny pas do wszystkich spodni, z trwałej i wytrzymałej taśmysprzączka stalowa - wykorzystana szczotkowana stal, tworzy nietypowy styl i przyjemną w  dotyku powierzchnięszybki i wygodny mechanizm... Więcej...

Nowy produkt

W naszym sklepie za wysyłkę zamówienia zapłacisz tylko raz! Bez względu na wagę zakupionych towarów.

Pas CXS

Pas CXS to solidny i uniwersalny pas, który można dopasować do każdej pary spodni. Wykonany jest z trwałej i wytrzymałej taśmy, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Sprzączka pasma wykonana jest ze szczotkowanej stali, co nadaje jej niepowtarzalny styl i przyjemną w dotyku powierzchnię.

Dzięki szybkiemu i wygodnemu mechanizmowi zapinania i odpinania, pełna swoboda regulacji obwodu pasa po zapięciu. Atrakcyjny wzór sprzączki koreluje z polecaną odzieżą o najwyższym standardzie professional.

Pas CXS można łatwo skrócić - wystarczy uciąć nożyczkami pasek na pożądaną długość i wpiąć ponownie klamrę. To proste i pomocnicze rozwiązanie dla szczupłych osób. Aby zapobiec pruciu, uciętą stronę zaleca się opalić zapalniczką lub opalarką.

Długość pasa wynosi 125 cm, a jego szerokość to 4 cm. Możliwość regulacji długości pasa pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pas CXS to nie tylko praktyczny element garderoby, ale także elegancki dodatek do każdej stylizacji.

Banalnie łatwe skracanie paska, wystarczy uciąć nożyczkami pasek na pożądaną długość i wpiąć ponownie klamrę. Proste i pomocnicze rozwiązanie dla szczupłych osób. Dla zapobiegania prucia, uciętą stronę zaleca się opalić zapalniczką lub opalarką. Długość pasa 125 cm
Szerokość  4 cm

Możliwość regulacji długości pasa.

Inne produkty w tej kategorii

Newsletter

© 2018 Romex, Wszelkie prawa zastrzeżone.